Top

Dla Nauczycieli

Czym jest Akademia Jutuberów?

Akademia Jutuberów to akcja wsparcia polskich szkół, gdzie zajęcia prowadzone są zdalnie. Polscy jutuberzy, blogerzy i inni twórcy internetowi z chęcią przygotują lekcję online dla waszych uczniów. Akademia Jutuberów to darmowa strona zrzeszająca polskich twórców internetowych z różnych dziedzin i platform takich jak YouTube, Facebook, Instagram i blogerów. Powstała ona w celu wsparcia polskich uczniów w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce. 

Jak to działa?

Skontaktuj się z wybranym twórcą mailowo i umów się z nim na lekcję. Zapytaj się o dostępność i podaj jakie tematy interesowałyby uczniów. W profilu każdego twórcy znajdziesz namiary bezpośrednie. Lekcje mogą być prowadzone na używanych przez waszą szkołę platformach online np. Discord albo grupy FB. Nauczyciel powinien przekazać wszystkie kwestie techniczne twórcy, żeby mógł bez przeszkód przeprowadzić lekcję online. 

Nie zastępujemy szkoły, ani ciężkiej pracy Nauczycieli. Nie czujemy się lepsi od was nauczycieli. Chcemy po prostu was wesprzeć w ciężkiej pracy w trakcie pandemii i zrobić coś fajnego dla waszych uczniów. Młode pokolenie ogląda regularnie YouTube’a. Wielu z nich może jest naszymi widzami. Chcemy im dać frajdę i okazać wsparcie w tych trudnych chwilach.

Ile to kosztuje?

Pomagamy za darmo i nie pobieramy opłat za lekcje. Prosimy o wyrozumiałość, bo nie jesteśmy pedagogami i robimy to w wolnym czasie. Nie każdy z nas będzie w stanie odpowiedzieć na Państwa prośbę, więc prosimy o zrozumienie, że też mamy swoje obowiązki. Proszę nie pisać od razu do wszystkich z listy, tylko proszę wybrać tematy, które Państwa i uczniów mogą interesować. 

Robimy to dla uczniów, bo chcemy pomóc. Może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na każdą prośbę, ale zrobimy wszystko, co możemy aby pomóc!

Opinie i recenzje o naszej akcji możecie przeczytać w dziale OPINIE

KONTAKT do organizatora akcji

Organizatorem akcji jest Emil Truszkowski z kanału Aiko i Emil. W razie pytań lub wątpliwości proszę pisać na info@aikoiemil.com

W kwestii zajęć prosze pisać do wybranego twórcy internetowego bezpośrednio! Ja nie zajmuję się umawianiem na lekcje z innymi twórcami. W sprawie prelekcji o Japonii lub Korei Północnej proszę pisać do mnie na info [at] aikoiemil.com