Top

Dla Uczniów

Czym jest Akademia Jutuberów?

Akademia Jutuberów to darmowa strona zrzeszająca polskich twórców internetowych z różnych dziedzin i platform takich jak YouTube, Facebook, Instagram i blogerów. Powstała ona w celu wsparcia polskich uczniów w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce. Wiemy, że siedzenie w domu jest nudne, a lekcje zdalne też czasem potrafią być trudne ze względu na brak kontaktu z kolegami i koleżankami z klasy. Wychodzimy więc z naszą inicjatywą polegającą na organizacji prelekcji lub spotkań ONLINE z wami w trakcie lekcji prowadzonych zdalnie przez waszych nauczycieli. Wasi ulubieni twórcy opowiedzą wam o swoich podróżach, innych krajach, swojej pracy, pokażą eksperymenty, wytłumaczą przeróżne zjawiska i odpowiedzą na wasze pytania.

Jak zorganizować lekcję z moim ulubionym twórcą?

Akademia Jutuberów jest otwarta dla wszystkich szkół, które chciałyby podjąć współpracę z twórcami. Nie robimy lekcji dla pojedyńczych uczniów. Bardzo mi przykro, ale nie jesteśmy po prostu w stanie biorąc pod uwagę nasze ograniczenia czasowe i możliwości! Chętnie przygotujemy dla Ciebie lekcję, ale musisz poprosić swojego NAUCZYCIELA o kontakt z nami, wybranie daty i przygotowanie dla nas platformy online, gdzie możemy się z wami wirtualnie spotkać!

Gdzie mój ulubiony jutuber/bloger?

Akademia Jutuberów powstała 19 kwietnia 2020 roku. Od razu dołączyło do niej kilku znanych jutuberów podróżników, instagramerów i blogerów z różnych dziedzin. Wiem, że to nie wszyscy i możliwe, że nie ma tutaj Twojego ulubionego twórcy internetowego. Każdy z nas tutaj jest ochotnikiem i robi lekcje dla was w swoim wolnym czasie, aby się z wami spotkać. Wiemy, że wśród naszych widzów jesteście wy, uczniowie i to jest nasz sposób, aby się wam odwdzięczyć za to, że oglądacie, komentujecie i łapkujecie nasze filmy na YouTube!

Jeśli chcesz zobaczyć na tej platformie swojego ulubionego jutubera, to spróbuj do niego napisać i powiadom go o tej akcji. Napisz do niego wiadomość na Instagramie, FB lub zostaw komentarz. Jeśli zrobi to wielu z was, to może informacja o Akademii Jutuberów dotrze do tego twórcy!

Dziękujemy za to, że jesteście z nami i wspieracie. Teraz nasza kolej by się odwdzięczyć!

Trzymajcie się zdrowo

Twórcy Akademii Jutuberów