Top

Life in 20 kg

Life in 20 kg

Martyna Skura – Nurkowanie

Martyna Skura. Wulkan energii! Z wykształcenia inzynier, z zawodu menadżerka, z zamiłowania podróżniczka, z przypadku nauczycielka angielskiego. Fanka sportów outdoorowych, miłośniczka nurkowania. Zje skorpiona, ale nie gotowaną marchewkę.

Tematy proponowane: – nurkowanie na świecie, – ochrona rafy koralowej, – nie taki rekin straszny, – dziwne i zaskakujące jedzenie na świecie, – jak żyją dzieci w różnych miejscach na świecie

Wiek od 6 do 18 lat


mail kontaktowy: Skura.martyna@gmail.com 

Blog: www.lifein20kg.com

Instagram: https://www.instagram.com/lifein20kg/


admin
5 komentarzy
 • Patrycja Świstowska

  Witam serdecznie,
  jestem zainteresowana lekcją dla uczniów klasy 2 szkoły podstawowej. Lekcje mogą być prowadzone w poniedziałki, środy, piątki o godz. 10.30.
  Lub wtorek między 11.30- 16.00. Zajęcia mogą trwać 40 min. Do nauki zdalnej wykorzystujemy zoom z którym uczniowie są już zaznajomieni.

  Bardzo proszę o informację zwrotną kiedy takie zajęcia mogłyby się odbyć.
  Pozdrawiam,
  Patrycja Świstowska

  26 kwietnia, 2020 at 4:40 pm Odpowiedz
 • Agnieszka Rebejko-Nurzyńska

  Dziękujemy pani Martynie za spotkanie on line z uczniami klasy 2. To miła i życzliwa osoba, bardzo otwarta na kontakt z dziećmi. Potrafi się dzielić wiedzą i zaciekawić małego i dużego słuchacza.
  Agnieszka

  12 maja, 2020 at 3:46 pm Odpowiedz
 • Magdalena S-ka

  Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i moich uczniów z kl. 1 i 2 za ciekawe zajęcia online i poświęcony nam czas. Było kolorowo, było energicznie, było ciekawie… tylko czas zbyt szybko minął, bo moglibyśmy słuchać jeszcze kolejną godzinę 🙂 . Rafa koralowa i nurkowanie to fantastyczny temat dla najmłodszych!
  Jeśli chodzi o sprawy techniczne, to nie było żadnego problemu. Szkoła korzysta z G Suite; zaproponowałam wcześniejsze zapoznanie się z platformą i nie okazała się ona chyba tak straszna 😉 . Byłyśmy w kontakcie na bieżąco i świetnie się rozumiałyśmy. Dziękuję za podjęcie się prowadzenia takich zajęć i dołączenie do Akademii Jutuberów – dzięki Waszemu (Jutuberów) zrozumieniu sytuacji i otwartym sercom mogłam zaproponować dzieciom fantastyczne zajęcia z profesjonalnym wystąpieniem.
  Serdecznie pozdrawiam!
  Magda

  13 maja, 2020 at 9:04 pm Odpowiedz
 • Ewelina Żaczek

  Bardzo serdecznie dziękuję w swoim imieniu oraz moich uczniów z klasy 1 szkoły podstawowej za wspaniałe zajęcia pt Jak żyją dzieci w różnych miejscach na świecie! Zajęcia były niezwykle ciekawe, zainteresowanie dzieci było ogromne 🙂
  Dziękuję Ci Martyna że wniosłaś w nasze zdalne nauczanie tyle świeżości i energii!!! Można Cię słuchać godzinami.

  Pozdrawiamy i zapraszamy do Żywca 🙂

  19 maja, 2020 at 2:52 pm Odpowiedz
 • Patrycja Świstowska

  Serdecznie dziękuję Pani Martynie w imieniu własnym, a także uczniów klasy 2c ze Szkoly Podstawowej nr 261 w Warszawie.
  Dzięki Pani mieliśmy okazję zobaczyć piekne rafy koralowe i zapoznać sie z tematem nurkowania, zobazyć, jak wygląda życie dzieci w innych krajach. Z bardzo dużym zainteresowaniem spotkał sie również temat jedzenia z innch krajów.
  Wszyscy uczniowie bardzo Panią polubili. I od czasu do czasu pytają, czy będą jeszcze zajęcia z Panią Martyną.
  Bardzo serdecznie dziękuję!!!
  Pozdrawiam,
  Patrycja

  12 czerwca, 2020 at 12:05 pm Odpowiedz

Post a Comment