Top

POLAND ON AIR

POLAND ON AIR

Maciej Margas i Aleksandra Łogusz – POLAND ON AIR –

wyjątkowy duet fotografów lotniczych i filmowców, który tworzą Maciej Margas i Aleksandra Łogusz. Dla nich sky is NOT the limit, nie ma rzeczy niemożliwych! Jako pierwsi w Polsce sfotografowali centrum Warszawy, ściśle chronioną przestrzeń, z helikoptera przy otwartych drzwiach, a w zeszłym roku także największe polskie miasta. Od 3 lat prowadzą wydawnictwo POLAND ON AIR z albumami lotniczymi, a na swoim kanale www.youtube.com/polandonair pokazują Polskę z niecodziennej perspektywy – lotu ptaka. Zdjęcia i filmy wykonują z helikopterów przy otwartych drzwiach przypięci linami, niczym James Bond, samolotów i dronów. Ich debiutancki album fotograficzny WARSAW ON AIR był oficjalnym prezentem podczas wizyty książęcej pary Kate i Williama w Polsce! Maciej Margas to absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej i laureat Grand Press Photo, a Aleksandra Łogusz to autorka Zdjęcia Roku. Chętnie opowiedzą Wam o produkcji filmowej i fotografii lotniczej, lotnictwie, ciekawych miejscach,  Polsce z lotu ptaka oraz..o tym, że marzenia nie spełniają się same, marzenia SIĘ spełnia! 

Kontakt: info[at]polandonair.com

Tematy: Lotnictwo, Fotografia, Film


Blog: www.polandonair.com

YouTube www.youtube.com/polandonair

Facebook: www.facebook.com/polandonair

admin
1 Comment
 • Patrycja Świstowska

  PATRYCJA ŚWISTOWSKA
  Witam serdecznie,
  jestem zainteresowana lekcją dla uczniów klasy 2 szkoły podstawowej. Lekcje mogą być prowadzone w poniedziałki, środy, piątki o godz. 10.30.
  lub wtorek między 11.30- 16.00. Zajęcia mogą trwać 40 min. Do nauki zdalnej wykorzystujemy zoom z którym uczniowie są już zaznajomieni.

  Bardzo proszę o informację zwrotną kiedy takie zajęcia mogłyby się odbyć.
  Pozdrawiam,
  Patrycja Świstowska

  26 KWIETNIA, 2020 AT 4:40 PM ODPOWIEDZ

  26 kwietnia, 2020 at 4:44 pm Odpowiedz

Post a Comment